<>
čeština english

Individuální terapie a masáže

Terapie a masáže

1 995 Kč 120 min / 1690 Kč 90 min - platí pro veškeré masáže kromě procedury Dr. Hauschka

 

Klasická masáž

Masáž celého těla je určena ke zmírnění únavy, k relaxaci a k dosažení rovnováhy; zahrnuje celé tělo a používá různé druhy strečinku, manipulace se svaly, jemnou masáž, hnětení a techniky pro zvýšení hybnosti kloubu.

Hloubková masáž (Deep tissue)

Oživující a energetická masáž využívající speciální směsi esenciálních olejů a hloubkové techniky uvolnění. Zaměřené se na specifické části těla, ve kterých se nejčastěji vyskytuje napětí, a uvolňuje ztuhlé a unavené svaly.

Masáž lávovými kameny

Terapeutická masáž využívající hluboko pronikající teplo z lávových kamenů, jež proniká do hloubky, a podporuje tak cirkulaci krve, uvolňuje svaly a rozpouští napětí. Skvělá relaxace a regenerace organismu.

Energetická masáž 7 elementů

Hluboce relaxační procedura vytvořená individuálně pro každého klienta. Váš terapeut určí kombinaci masážních technik tak, aby vyhovovaly právě Vašim potřebám a navodily Vám jedinečný zážitek. Jemná, pečující masáž využívající léčivé síly zvuku a harmonizace čaker k probuzení. Vyrovnává rytmus těla a obnovuje rovnováhu. Tato uklidňující procedura je ideální pro ty, kteří se cítí emočně vyčerpáni, a díky působení na sympatický a parasympatický nervový systém má hluboce relaxační účinek.

 

Aromamasáž  s harmonizací čaker

Využívá kombinaci lidského dotyku, masáže a léčivých účinků bylin. V kombinaci s masáží marma bodů, čaker, reflexní terapií hlavy, nohou a rukou jde o unikátní hloubkové ošetření, které uvolňuje blokády v těle a navozuje pocit vnitřního klidu a rovnováhy.

Lymfatická masáž  

Zvláštní druh jemné techniky pro podporu správného toku lymfy v organizmu. Dobrý lymfatický tok zajištuje optimální distribuci živin, hospodaření s tekutinami a zajišťuje odplavování toxických látek z těla. Pročištění lymfy má za následek zvýšení imunity, podporuje detoxikační procesy v těle, odstraňuje nadměrné zavodnění a otoky. Blahodárně působí i na psychiku. Nenahraditelná je při léčbě celulitidy.

Hloubkově relaxační masáž

Hluboce relaxační masáž vzácnými oleji. Terapeutka používá prvky šiatsu, reflexní terapie, i masáž lávovými kameny. Na Vaše přání terapeutka, mimo jiné, může do celkové masáže zahrnout masáž problematických partií, přičemž využívá blahodárných účinků medu na pokožku, a celkově tak přispívá k detoxikaci těla.

Těhotenská masáž

Relaxační masáž zad, bederní části a krční páteře pro těhotné ženy. Masáž je prováděna v leže na boku a v sedě.

 

Čokoládová masáž

Procedura blahodárně působící na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci.

Sportovní a rekondiční masáž

Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající sportovci zbavovat se únavy nebo ho připravit na podání plného výkonu.

 

Kosmetické ošetření Dr. Hauschka                 120 min / 1800 Kč

V Babiččině Péči, ve spolupráci s Dr. Hauschka Česká republika pro vás nově nabízíme kosmetické ošetření.

Kosmetické ošetření Dr. Hauschka začíná voňavou koupelí nohou. Stres dne se uvolní v teple a laskavé péči rozpouštějící starosti. Ruce kosmetičky se Vás citlivě dotýkají rytmicky odlehčenými plynoucími pohyby. Skutečným srdcem této péče je lymfatická stimulace, prováděná pomocí jemných tahů štětců a dlaní. Povzbuzuje tak procesy proudění lymfy ve tkáních našeho těla a tím stimuluje regeneraci a ozdravné procesy člověka. Odbourávají se nahromaděné škodlivé látky, pomáhají se vylučovat, a tím se posiluje imunitní systém. Nedílnou součástí tohoto ošetření je čištění a intenzivní péče o pleť za použití přírodních kosmetických přípravků Dr. Hauschka a detailní poradenství, jak o sebe pečovat. Klasické ošetření Dr. Hauschka vede k hlubokému uvolnění a zanechává pocit celistvého proudění v našem těle, pocit světla, jasu, lehkosti a vnitřní rovnováhy.

 

 

Relaxační procedury

Medová masáž

Masáž obličeje lávovými kameny

Detoxikační a harmonizační koupele / Peeling celého těla dle výběru

Koupele a peelingy slouží jako doplněk k masážím, a jsou součástí relaxačních procedur.

 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

PO UKONČENÍ VAŠÍ PROCEDURY: Před procedurou i po ní doporučujeme vypít velké množství vody. Vyhraďte si dostatečně dlouhou dobu na odpočinek, procedura bude účinnější.

PŘÍCHOD: Prosíme, abyste se dostavili alespoň 15 minut před naplánovaným zahájením procedury. Poskytnete nám tak dostatečný čas pro to, abychom připravili proceduru dle Vašich přání, zatímco si budete vychutnávat uklidňující šálek čaje. Procedura začne a bude ukončena vždy včas, aby ani následujícím hostům nevzniklo žádné nepohodlí.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Informujte nás prosím, pokud máte nějaká zdravotní omezení, jako např. těhotenství, nebo onemocnění, jako je vysoký krevní tlak.

SLUŽBY: Pro Vaše větší pohodlí Vám rádi poskytneme ručník, župan a pantofle. Naše šatny jsou plně vybaveny vysoušečem vlasů, šampónem, kondicionérem a sprchovým gelem. V šatnách jsou k dispozici bezpečnostní skříňky. Za Vaše cennosti v bezpečnostních skřínkách nezodpovídáme.

OBJEDNÁVÁNÍ PROCEDUR: Doporučujeme Vám objednat se na procedury pár dní dopředu, abychom mohli co nejlépe vyhovět Vašim potřebám.

ETIKETA: Zdvořile Vás žádáme, abyste nechali své pagery a mobilní telefony vypnuté pro zachování klidného prostředí. Prostory Babiččiny Terapie  jsou nekuřácké a není v nich dovoleno užívání alkoholu. Vedení terapií si vyhrazuje právo odmítnout vstup komukoli, jehož chování může rušit nebo ohrožovat ostatní hosty v Babiččině Terapii nebo v okolních prostorách.

Copyright © 2021 Babiččina péče
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Babiččina péče, Tovární 536, 25243 Průhonice
 
Souhlasím
Tato webová stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Podmínky využívání souborů cookies najdete v sekci O nás.